مشخصات نرم افزار هایمارت و استفاده از بخش انبارداری

///مشخصات نرم افزار هایمارت و استفاده از بخش انبارداری

استفاده از گوشی موبایل و تکنولوژی نقش پر رنگی در زندگی ما دارد ولی چرا از این ابزار در کار خود استفاده نکنیم؟ با گذشت زمان روزانه تعداد زیادی نرم افزار با کاربرد های متفاوتی تولید می شود. این نرم افزار ها کمک زیادی به کسب و کار ها کرده اند و باعث راحتی و کارایی بیشتر مشاغل شده اند. از جمله ی این ابزار ها، نرم افزار هایمارت است که امکانات زیادی در اختیار سوپرمارکت ها گذاشته است.

 

سر برگ های منو نرم افزار هایمارت

منوی نرم افزار هایمارت دارای ۸ سر برگ بوده که هر کدام از آنها می تواند به چند نیاز اساسی شما پاسخ دهد :

 1. صدور فاکتور فروش  : در این بخش می توانید محصولات را با بارکدخوان وارد فاکتور کرده و با کلیک بر روی گزینه ( ثبت فاکتور ) یا گزینه ( ثبت و چاپ ) فاکتور فروش تحویل مشتری دهید.
 2. دسترسی سریع : آیا واقعا از وارد کردن دوباره محصولات با بارکد خسته شده اید ، در بخش مدیریت کالا یک بار برای همیشه آن محصول را با علامت + به بخش دسترسی سریع اضافه کرده و هربار از بخش دسترسی سریع فقط با کلیک بر روی محصول مورد نظر آن را به لیست اضافه کنید.
 3. فروش آنلاین : این قابلیت در مرحله آزمایشی بوده و بزودی بر روی تمام صندوق های فروشگاهی هایمارت در دسترس قرار خواهد گرفت.
 4. مدیریت کالا : در این بخش حدودا ۴۵ هزار کالا تعریف شده و همچنین خود فروشنده امکان تعریف کالای جدید و ویرایش مشخصات کالاها را دارد(همراه با امکان اضافه کردن محصول به بخش دسترسی سریع )
 5. مدیریت مشتریان : در این بخش لیست مشتریان شما قرار دارد و همچنین امکان تعریف مشتریان جدید و مشاهده لیست بدهی ها و امکان تسویه حساب مشتریان به دو نحو تسویه کامل و تسویه به روش مبلغ تسویه ( به این صورت که مبلغ وارد شده پس از ثبت از روی میزان کل بدهی کم می شود )
 6. سوابق سفارش : در این بخش سوابق سفارش مشتریان شما قرار دارد ( آیکون سفارش مشتریان شما با توجه به نوع خرید آنها ممکن است یکی از حالات زیر باشد.
 7. گزارش فروش : گزارشی از فروش روزانه ، فروش هفتگی ، فروش ماهانه و فروش سالانه شما می باشد.
 8.  تنظیمات : قابلیت ویرایش اطلاعات سوپرمارکت ، انبارداری ، تغییر واحد پول ، قفل کردن دستگاه ، ساعت و تاریخ شمسی  و قابلیت import ، export قرار دارد.

روش های پرداخت سفارش

 1. علامت خرید نسیه می باشد و به معنی خرید نسیه مشتری است برای مشاهده جزئیات روی آیکن کلیک کنید.
 2. علامت پرداخت بدهی مشتری می باشد حال یا به صورت تسویه کامل یا به صورت مقدار مشخصی ، برای مشاهده جزئیات روی آیکن کلیک کنید.
 3. این علامت مربوط به پرداخت سفارش به صورت نقدی بوده و می توانید برای مشاهده جزئیات روی آیکن کلیک کنید.

توضیحات نرم افزار هایمارت - صندوق فروشگاهی هایمارت

 

سوال اینجاست که آیا فروشنده با دارا بودن صندوق فروشگاهی می تواند بدون داشتن نرم افزار از آن استفاده ای کند ؟! جواب هم بله و هم خیر است ، حال چرا؟

زیرا صندوق فروشگاهی نیازمند یک سیستم عامل و نرم افزار برای انجام کار ها می باشد و همچنین نرم افزار هم بدون صندوق فروشگاهی فایده ای ندارد ، پس نیازمند داشتن هر دو ویژگی با هم ( صندوق فروشگاهی و نرم افزار هایمارت )  هستید.

دلیل اینکه پیشنهاد استفاده از صندوق فروش و نرم افزار هایمارت را داریم کاملا واضح است ، نرم افزار هایمارت با توجه به ویژگی های صندوق فروشگاهی هایمارت طراحی و توسعه داده شده است.

به غیر از هماهنگی صندوق فروش با نرم افزار هایمارت علت بعدی که شما را ترغیب به خرید این دستگاه می کند امکاناتی ویژه و بی نظیر مثل فروش اینترنتی ، فروش تلفنی با صندوق های فروش هایمارت است !!

دیدگاه خود را بنویسید