نرم افزار صندوق فروشگاهی هایمارت

///نرم افزار صندوق فروشگاهی هایمارت

صندوق های فروشگاهی به بخشی مهم از توسعه ی سیستم فروش انواع فروشگاه ها تبدیل شده اند و بسیاری از فرایند ها را تحت تاثیر خود گذاشته اند. این صندوق ها به تنهایی کارایی لازم را نداشته و نیاز به نرم افزار مدیریت دارند تا رابط کاربری مناسب بین فروشنده و صندوق ایجاد شود .در این مقاله قصد داریم تا شما را با ویژگی ها و کارایی نرم افزار صندوق فروشگاهی هایمارت آشنا کنیم. هر کدام از فروشنده ها ممکن است معیار های شخصی خود را برای انتخاب صندوق فروشگاهی داشته باشند و صندوق ها دارای ویژگی های متفاوتی هستند که باعث سخت شدن انتخاب میان این صندوق ها میشود.

معیار های انتخاب صندوق فروشگاهی شامل:

فروشندگان مختلف نیاز های متفاوتی در خصوص صندوق و نرم افزار صندوق فروشگاهی دارند که ممکن است همگی در یک صندوق وجود نداشته باشند. ویژگی های ذکر شده در پایین بیشتر نیاز فروشندگان را پوشش میدهد.

 • کاربری آسان برای فروشنده
 • دارا بودن بخش انبارداری برای مدیریت محصولات فروشگاه
 • دارا بودن ویژگی ثبت فاکتور و چاپ فاکتور برای مشتری
 • مشاهده لیست مشتریان و خرید های آنها
 • دارا بودن دستگاه بارکد خوان برای ثبت خرید مشتری و ارائه دادن فاکتور مشتری
  و… می باشد.

معیار های گفته شده در بالا عمده نیاز های فروشندگان در خصوص صندوق فروشگاهی است. ولی به نظر شما این موارد کافیست؟ صندوق فروشگاهی هایمارت علاوه بر داشتن ویژگی های بالا، شامل امکانات بی نظیر زیر نیز می باشد.

ویژگی های صندوق فروشگاهی هایمارت:

صندوق و اپلیکیشن صندوق فروشگاهی هایمارت دارای امکانات بسیار گسترده ای است که آن را از سایر صندوق ها و نرم افزار ها متمایز میکند. از جمله ی این ویژگی ها و امکانات میتوان به عوامل زیر اشاره کرد.

 • دارا بودن تعداد حدودا ۵۰ هزار محصول در حافظه دستگاه
 • امکان فروش تلفنی و فروش اینترنتی ( بخش اینترنتی بزودی… )
 • امکان خرید نسیه مشتری ( امکانات جدید نرم افزار صندوق فروشگاهی هایمارت )
 • امکان مشاهده لیست مشتریان + مشاهده خرید آنها + امکان تسویه حساب مشتری ( برای تسویه کردن خرید های نسیه )
 • ارائه گزارش فروش روزانه و ماهانه سوپرمارکت
 • امکان اتصال به دستگاه کارت خوان ( برای استفاده راحت از صندوق فروشگاهی هایمارت )
 • امکان ثبت محصولات در صندوق هایمارت با استفاده از بارکد خوان )
 • امکان افزودن کالا های باز و کالا های فله ای
 • امکان تغییر قیمت ، تغییر مشخصات کالا هنگام ثبت فاکتور

پس از آشنایی با ویژگی های صندوق فروشگاهی مناسب اکنون به ویژگی های اپلیکیشن صندوق فروشگاهی  میپردازیم. نکته بسیار مهم برای استفاده از هر نرم افزاری وجود پشتیبانی،راحتی استفاده و کارایی نرم افزار است که نرم افزار صندوق فروشگاهی هایمارت تمام ویژگی های مورد نیاز شما را با هم دارد.

ویژگی های نرم افزار صندوق فروشگاهی هایمارت:

روش های سنتی مدیریت فروشگاه ها دیگر منسوخ شده و سوپرمارکت ها به سمت مدرن شدن در حرکت هستند. استفاده از نرم افزار صندوق فروشگاهی کمک بزرگی به فروشگاه ها میکند تا این فرایند را راحت تر طی کنند. نرم افزار هایمارت امکانات زیادی در اختیار  فروشندگان قرار میدهد که برخی از آن ها را برای شما توضیح می دهیم.

 • از بین رفتن نگرانی ها با استفاده از نرم افزار صندوق فروشگاهی هایمارت
 • کاربری آسان
 • اطلاعات محصولات
 • ثبت و صدور فاکتور
 • گزارشات فروش و روند فروش
 • ثبت سریع سفارشات تلفنی
 • امکان اتصال به کارتخوان بانکی
 • فروش حضوری ( ثبت محصولات با استفاده از بارکدخوان )
 • بررسی بخش های سوابق سفارش و مدیریت مشتریان

اکنون ویژگی های گفته شده در بالا را تشریح میکنیم.

از بین رفتن نگرانی ها با استفاده از نرم افزار صندوق فروشگاهی هایمارت

نگرانی قبل از خرید صندوق فروشگاهی

شاید با خودتان گفته باشید که چطور این تعداد از محصولات سوپرمارکت خود را در صندوق ذخیره کنید؟! با دستگاه های هایمارت دیگر چنین حسی نخواهید داشت. زیرا حدودا ۴۵ هزار محصول داخل دستگاه ذخیره شده است و شما میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. نکته دیگر این است که شما میتوانید کاملا ساده محصولات را به صورت دستی وارد سیستم کنید. همچنین محصولات فله ای را به راحتی وارد کنید و آز آن استفاده کنید.

همچنین محیط نرم افزار به قدری ساده و تجربه کاربری با آن جذاب است که هر فروشنده ای توانایی یادگیری و استفاده از بخش های مختلف صندوق فروشگاهی هایمارت را در هر سنی دارد. یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار صندوق فروشگاهی هایمارت وجود رابط کاربری بسیار آسان است که کمک بسیار زیادی به شما در جهت راحتی و افزایش فروش میکند. یکی از مهم ترین مشکلات سوپرمارکت ها سختی حسابداری آن ها است. نرم افزار هایمارت این مشکل را برای سوپرمارکت ها به طور کامل رفع کرده است و حسابداری بسیار راحتی برای شما فراهم کرده است.

ویژگی های بارز نرم افزار صندوق فروشگاهی هایمارت

ویزگی های نرم افزار صندوق فروشگاهی هایمارت

 1. کاربری آسان : بدون هیچ سختی نرم افزار را یاد می گیرید و از آن استفاده می کنید .
 2. اطلاعات محصولات : حدود۴۵۰۰۰ هزار محصول را کارشناسان تیم هایمارت در صندوق ثبت کرده اند ، نگران گرفته شدن وقتتان نباشید !
 3. ثبت و صدور فاکتور : این ویژگی در بیشتر صندوق های فروشگاهی وجود دارد. ولی در صندوق فروشگاهی هایمارت تفاوت در این است که شما به غیر از خرید مشتری به صورت معمولی امکان ثبت و چاپ فاکتور مشتری در خرید نسیه را هم دارید. این ویژگی برای حساب کتاب عالیست.
 4. گزارشات فروش و روند فروش : این ویژگی مشاهده آمار فروش شماست و در بررسی فروش محصولات موثر است
 5. ثبت سریع سفارشات تلفنی : شما امکان قبول سفارشات تلفنی هم خواهید داشت به این صورت که مشتری زمانی که سفارش می دهد پیغامی روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده می شود که نام مشتری شماست و شما هم می توانید سفارش را قبول کنید هم می توانید آن سفارش را نپذیرید.
 6. امکان اتصال به کارتخوان بانکی : این ویژگی برای بهبود عملکرد خرید مشتری و آسانی خرید تعبیه شده است که فروشندگان راحت تر بتوانند محصولات خود را بفروشند. (همچنین این نکته هم فراموش نشود که نصب دستگاه کارتخوان از طرف شرکت به پرداخت انجام می شود و برای شما زحمتی ندارد )

فروش حضوری ( ثبت محصولات با استفاده از بارکدخوان )

ثبت محصولات با دستگاه بارکدخوان

امکان افزوده محصولات با بارکدخوان فقط شامل افزودن محصولات نیست.

شما می توانید با کلیک بر روی گزینه (+) جلوی تعداد هر محصول تعداد آن محصول را زیاد کرده و یا با استفاده از گزینه سطل آشغال سمت چت عدد تعداد محصول، محصول مورد نظر را پاک کنید و بعد از ثبت فاکتور خرید مشتری می توانید گزینه های ثبت فاکتور زیر را انتخاب کنید :

 1. ثبت فاکتور: با انتخاب این گزینه فاکتور مورد نظر فقط در سیستم ثبت شده ( چاپ نمی شود. )
 2. ثبت و چاپ: با انتخاب این گزینه فاکتور مورد نظر در سیستم ثبت شده و بعد از آن چاپ می شود  و خروجی چاپی بصورت فیش کاغذی می باشد.
 3.  فاکتور موقت: زمانی که می خواهید خرید های چند مشتری را با هم انجام دهید این گزینه را انتخاب کرده و فاکتور هایتان زیر لوگوی هایمارت لیست می شوند که مانع از بی نظمی شود.
 4. حذف فاکتور: برای حذف فاکتور مورد نظر گزینه سطل آشغال کنار گزینه فاکتور موقت را انتخاب و روی بله کلیک کنید.

بررسی بخش های سوابق سفارش و مدیریت مشتریان

با توجه به فلش قرمز که در مشاهده می شود برای دسترسی به بخش سوابق سفارش

در نرم افزار هایمارت روی گزینه سوابق سفارش کلیک کنید.

( همان خرید هایی که اخیرا داشته اید )

بخش سوابق سفارش نرم افزار صندوق فروشگاهی هایمارت

 

سپس لیست خرید های انجام شده به همراه اطلاعات مشتری برای شما نمایش داده می شود. ( برای دیدن گزارش خرید می توانید روی آیکن سمت چپ هر خرید کلیک کنید )

 

کلیک کردن روی آیکن خرید مشتری

بعد از کلیک بر روی آیکن خرید مشتری یا همان فاکتور خرید مشتری ، اطلاعات خرید مشتری نمایش داده می شود (اگر خرید به صورت خرید نسیه باشد مقدار بدهی هم در فاکتور ذکر خواهد شد). امیدواریم بعد از خرید صندوق فروشگاهی هایمارت و مشاهده این پست توانسته باشیم استفاده از نرم افزار صندوق فروشگاهی هایمارت را به یک تجربه کاربری لذت بخش برای فروشندگان مبدل کنیم.

 

دیدگاه خود را بنویسید