درباره ما

درباره ما2020-04-22T08:57:00+04:30

نمایندگی انحصاری FirePOS
مجموعه سلام بازار به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری فایرپوز در ایران، اقدام به تامین و توزیع صندوق فروشگاهی فایرپوز در کشور می نماید.
صندوق های فروشگاهی فایرپوز با طراحی بسیار دلنواز، کیفیتی فوق العاده و تنوعی بالا به بازار عرضه شده است تا بتواند نیازهای سلایق مختلف را پوشش دهد. طراحی این صندوق های فروشگاهی زیبا در هنک کنگ صورت گرفته و در تولید آن از بهترین مواد اولیه بهره گرفته شده است.
هر چند که صندوق های فروشگاهی بسیار متنوعی با برند فایرپوز تولید می گردد رویکرد مجموعه سلام بازار بر این بوده است که محصولاتی اختصاصی و متناسب با نیازهای مشتریان در اصناف گوناگون در ایران را توسعه دهد و از سوی دیگر تنوع بیش از حد محصولات موجب نگردد که مشتریان برای انتخاب صندوق فروشگاهی مناسب برای کسب و کار خود دچار دردسر شوند. از این رو تلاش مجموعه بر این بوده است که برای هر صنف و بخش از مشتریان صندوق های فروشگاهی، محصولاتی محدود و مختص با همان بخش را تامین نماید. همچنین در این راستا سعی شده است که پارامترهای مهم خرید از نظر کاربران ایرانی، نظیر زیبایی دستگاه، عملکرد مناسب و دوام بصورت ویژه مدنظر قرار گیرد.
هماهنگی تیم فروش و تولید
با توجه به رابطه تنگاتنگ این مجموعه با شرکت تولیدکننده، این امکان فراهم شده است که با توجه به بازخوردهای مشتریان امکان بهبود عملکردی دستگاه فراهم شده و همچنین تامین قطعات و پشتیبانی نیز به بهترین وجه صورت پذیرد.
همچنین به منظور افزایش کارایی صندوق های فروشگاهی این مجموعه، نرم افزارهای فروش ویژه صندوق های فروشگاهی برای کسب و کارهای مختلف توسعه داده شده است که در هماهنگی کامل با سخت افزار و امکانات دستگاه بوده و از همین رو بهترین عملکرد را برای شما به ارمغان خواهند آورد.