راهنمای خرید صندوق فروشگاهی

///راهنمای خرید صندوق فروشگاهی

برای فروشگاه ها، صندوق فروشگاهی به عنوان بخش مهمی از فرایند انجام فروش قرار می گیرند. نه تنها خرید و فروش روزانه کسب و کار را ثبت می کنند بلکه فرصتی برای ارائه خدماتی کارآمد به مشتریان را فراهم می کنند. اما خرید صندوق فروشگاهی خود به مشکلی بزرگ تبدیل شده است.

ما در این جا سعی کرده ایم، برای خرید هر محصولی نکاتی وجود دارد که باید به آن توجه کرد در این مقاله سعی کرده ایم راهنمای خرید صندوق فروشگاهی را برای شما شرح دهیم که قصد داریم آن ها را به شما معرفی کنیم تا تجربه خرید بهتری داشته باشید.

عوامل مهم در خرید صندوق فروشگاهی

در موقع خرید عوامل زیادی هستند که بر آن تاثیر میگذارند مانند بودجه، شرایط کسب و کار و… . ولی عوامل دیگری هستند که در خرید صندوق فروشگاهی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرند. مهم ترین این عوامل عبارت اند از :

 • خدمات به مشتریان
 • بازگشت سرمایه
 • گزارش دهی
 • شخصی سازی
 • امنیت
 • مقیاس پذیری
 • کاهش خطای انسانی
 • کاهش ضرر های مالی

 

خدمات به مشتریان

الویت اول پیشرفت در کسب و کار شما، برآورده کردن نیازهای روزانه مشتریان است.

این به معنای عدم تاخیر در خدمت رسانی حتی در شلوغ ترین روزهای سال است.

صندوق فروشگاهی شما باید توانایی ثبت سریع و راحت هر فاکتوری را داشته باشد. به عنوان مثال، صندوق فروشگاهی فایرپوز، دارای رابط کاربری بسیار بالایی است و شما بدون نیاز به اسکرول صفحه فاکتورهایتان به راحتی می توانید با لمس صفحه به قسمت های مختلف بروید و به سادگی و با سرعت بالا، فاکتور را صادر نمایید.

خرید صندوق فروشگاهی به شما کمک زیادی می کند تا خدمات بیشتر و بهتری به مشتریان خود ارائه دهید.

بازگشت سرمایه

همان طور که قیمت های مختلف صندوق فروشگاهی را مقایسه می کنید، بازگشت سرمایه هر صندوق فروشگاهی را در نظر بگیرید.

ممکن است یک صندوق فروشگاهی با قیمت پایین، تنظیم و هزینه جانبی همراه داشته باشد. در حالی که برای صندوق فروشگاهی فایرپوز با توجه به خدمات پس از فروش آن، صرفه جویی قابل ملاحضه ای در هزینه های جانبی خواهید داشت.

شما با تهیه ی این صندوق ها تا حد زیادی در هزینه ی های خود صرفه جویی میکنید و در مدت تاثیرات آن را مشاهده میکند.

گزارش دهی

برای حضور در عرصه رقابت، کسب و کارهای امروزی باید از اطلاعات تحلیل شده استفاده کنند تا بتوانند تا حد ممکن درباره تعاملات مشتریان شناخت داشته باشند. صندوق شما یک ابزار کامل برای دسترسی به این گونه اطلاعات است، زیرا مجموع فروش های شما را ردیابی می کند. از این اطلاعات برای ردیابی حجم مشتری، برنامه کارکنان، موجودی خرید و بودجه خود استفاده کنید. بنابراین صندوق فروشگاهی شما می بایست قابلیت انواع گزارش دهی در سطح های مختلف را داشته باشد.

شخصی سازی

صندوق فروشگاهی، می بایست متناسب با کسب و کار شما باشد و ویژه آن طراحی داشته باشد و قابلیت های موجود و مورد استفاده آن کاربردی برای نوع تجارت شما باشد. به عنوان نمونه قابلیت های نرم افزاری صندوق فروشگاهی فایرپوز، به گونه ای طراحی شده است که صدور فاکتور حتی به صورت تماس تلفنی را نیز ممکن می سازد.

امنیت

کسب و کارها اغلب به مساله امنیت به عنوان یک چاره نگاه می کنند، اما یکی از ضروری ترین عناصر انتخاب صندوق محسوب می شود. به طور کلی، اگر شما اطلاعات مشتریانتان را پردازش کنید باید استانداردهای خاصی را بپذیرید. عدم موفقیت در امنیت این اطلاعات می تواند نتایج هزینه بری در نقض اطلاعات را به همراه داشته باشد. اگر نقض رخ بدهد، نه تنها اعتبار شما خدشه دار می شود بلکه شما مجبور به پرداخت هزینه برای رفع آن خواهید بود. بنابراین شما با خرید صندوق فروشگاهی مناسب میتوانید امنیت فروشگاه خود را افزایش دهید.

مقیاس پذیری

اگر گسترش کسب و کار در برنامه های آتی شما باشد، شما نمی خواهید صندوق هم زمان با رشد کسب و کارتان ارتقا یابد. از اینکه صندوق فروشگاهی که انتخاب می کنید هم زمان با گسترش کسب و کارتان رشد کند اطمینان حاصل کنید، به دنبال نرم افزار صندوق فروشگاهی باشید که به شما امکان مدیریت همه شعبه هایتان در یک شعبه را بدهد. این امکان از جمله ویژگی هایی است که به شما امکان تغییرات و به روز رسانی تمام صندوق های فروشگاهی شما را در شعبه های مختلف کسب و کارتان به صورت هم زمان می دهد.

کاهش خطاهای انسانی

اگر شما به صورت دستی حسابداری کسب و کار خود را انجام می دهید، در واقع احتمال خطاهای انسانی را افزایش می دهید. مطمئنا یک خطا در حساب های بانکی حتی به اندازه ۱% هم ممکن است در طول زمان خسارت های مالی زیادی را به بار آورد به طور مثال اگر شما ۶ روز در هفته به کار مشغول باشید و اگر روزانه به طور متوسط ۲۰۰ هزار تومان درآمد داشته باشید، ۱% خطا در طول روز، در طول هفته و ماه ها ضررهای زیادی را به شما وارد خواهد کرد.

این در حالی است که نرم افزار صندوق فروشگاهی با دقت بسیار بالا به انجام امور حسابداری در سوپرمارکت می پردازد و شما از وجود ضرر در قسمت های مختلف کسب و کار خود آگاه خواهید بود.

کاهش ضررهای مالی

در برخی از کسب و کارها ممکن است ضررهای مالی به علت سرقت کارکنان باشد، از آنجا که این افراد می دانند که فرایندهای کسب و کار چگونه انجام می شود می توانند با استفاده از نقاط ضعف سرقت کنند.

صندوق فروشگاهی می تواند هر مرحله از چرخه زندگی محصول (خرید از فروشنده و فروش به مشتری) را ارزیابی کند. شما می توانید از این اطلاعات برای درک موارد زیر استفاده کنید:

 • جایی که ضررهای مالی اتفاق می افتند
 • نقاط ضعف فرایندها که کسب و کارها بر اساس آنها عمل می کنند.
 • همچنین ماژول های مختلف صندوق فروشگاهی به شما کمک می کند تا میزان سرقت های خارجی را کاهش دهید بنابراین صرفه جویی شما دو برابر می شود.

خرید صندوق فروشگاهی

برای خرید صندوق فروشگاهی هایمارت کافیست با شماره ۰۲۱-۴۹۶۴۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما توضیحات لازم را برای شما ارائه دهند.

دیدگاه خود را بنویسید