چرا صندوق فروشگاهی ؟ ( امکانات و قابلیت ها )

///چرا صندوق فروشگاهی ؟ ( امکانات و قابلیت ها )

چرا صندوق فروشگاهی را در فروشگاه خود نیاز داریم؟ پر واضح است که توسعه و پیشرفت کسب و کار از گذشته تاکنون وابسته به حسابرسی دقیق بوده است.در گذشته با توجه به امکانات موجود، استفاده از هرگونه صندوق فروشگاهی امکان پذیر نبود و کار ها به صورت دستی انجام می شد، به همین دلیل خطای انسانی باعث بروز اشتباه و اختلال در گزارشات و آمارهای حسابداری می شد. با پیشرفت علم , انقلابی در حوزه مکانیزه شدن فروش با اختراع نسل اول این صندوق ها به وجود آمد. صندوق های اولیه طبیعتاً قابلیت های کم و ابتدایی داشتند اما با پیشرفت تکنولوژی به ویژه در پردازنده ها، جهشی بزرگ نیز در زمینه دستگاه های فروشگاهی به وجود آمد.

صندوق فروشگاهی مجهز به سیستم عامل شد و برنامه نویسان شروع به توسعه نرم افزار این صندوق ها (از قبیل حسابداری، انبارداری، و …) کردند. امروزه بسیاری از سوپرمارکت ها از این صندوق ها استفاده میکنند، برای آنها خرید صندوق میتواند یک سرمایه گزاری مقرون به صرفه باشد و می توانند با صرف هزینه ای کم به نسبت امکاناتی که دریافت می کنند از خدمات زیادی استفاده کنند و مطمئن شوند بسیاری از نیاز هایشان را رفع میکند و سود خود را افزایش دهند. صندوق فروشگاهی با نمایشگر لمسی، راحتی و دقت زیادی را برای صاحبان فراهم کردند. با استفاده از این دستگاه ها، شما از امکانات و قابلیت های متعددی بهره مند خواهید گردید که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

چرا صندوق فروشگاهی لازمه ی هرکاری است؟

چرا صندوق فروشگاهی را در فروشگاه خود نیاز داریم؟

سخت افزار ها و نرم افزار های جدید تغییرات زیادی در روال کار صندوق های فروشگاهی ایجاد کرده اند. امکانات و قابلیت های صندوق ها روز به روز در حال افزایش است. این قابلیت ها تجربه ی شگفت انگیزی در اختیار شما قرار میدهد که تا کنون آن را تجربه نکرده اید

  • صرفه‌جویی در زمان
  • سرعت در پردازش محاسبات
  • صرفه‌جویی در هزینه‌ها
  • ارائه انواع گزارش‌های مدیریتی صندوق فروشگاهی
  • افزایش دقت و نظم در امور کاری
  • امکان شناسایی اقلام خاص

صرفه جویی در زمان

آیا علاقه دارید مشتریان شما در صف های طولانی منتظر محاسبه و پرداخت هزینه ی اجناس خود باشند؟

قطعا جواب این سوال خیر است، انتظار بیش از حد در صف خرید باعث نا امیدی و منصرف شدن مشتریان از خرید میشود و ممکن است دیگر از فروشگاه شما خرید نکنند. حال چاره چیست؟  استفاده از صندوق فروشگاهی باعث کاهش زمان خرید مشتریان شما میشود و این می تواند مزیتی نسبت به سایر فروشگاه ها برای شما باشد. استفاده از امکانات صندوق های مکانیزه فروشگاهی محاسبات کالا ها بسیار سریع تر و راحت تر از گذشته شده است و می تواند مشتریان شما را راضی تر کند. همچنین باعث تصور مثبت از فروشگاه شما میشود و شما را به آشنایان خود معرفی میکنند.

کاهش زمان خرید با هایمارت

سرعت در پردازش محاسبات

استفاده از صندوق های فروشگاهی مدرن سرعت قابل توجهی در محاسبات در اختیار شما قرار میدهد و کافیست بارکد خوان را بر روی اجناس گرفته تا تمامی اطلاعات از قبیل قیمت ویژگی ها و… در صفحه نمایش، نشان داده شود. ورود اطلاعات به صندوق از دو طریق دستی و بارکد خوان قابل انجام است. صندوق فروشگاهی هایمارت بیش از ۵۰۰۰۰ محصول را در حافظه ی خود دارا می باشد که باعث راحتی شما میشود. همچنین شما قادر هستید محصولات دلخواه خود را به صورت کاملا راحت وارد دستگاه کنید. کافیست ک بار این کار را انجام دهید تا از دفعات بعد محاسبات به صورت اتوماتیک انجام شود. همچنین شما می توانید محصولات فله ای را نیز به حافظه ی دستگاه وارد کنید و به سادگی از آن ها نیز استفاده کنید.

سرعت و کاهش زمان از جمله مهم ترین عوامل در هر کاری است و طبیعتا از مهم ترین دلایلی است که چرا صندوق فروشگاهی را احتیاج داریم.

صرفه جویی در هزینه ها

هزینه و کاهش آن مطمئنا یکی از مهم ترین موضوعات برای کسب و کار ها علل خصوص مشاغل کوچک است تا با کاهش هزینه ها سود خود را بالا تر ببرند. ساختار قیمت و محاسبه ی سود و هزینه معمولا برای افراد کاری دشوار و دارای پیچیدگی است، به این پیچیدگی ها هزینه ی حسابداری، انبارداری و.. را اضافه کنید. کافیست از صندوق فروشگاهی استفاده کنید تا تجربه ای متفاوت داشته باشید و سود خود افزایش دهید.

ارائه انواع گزارش‌های مدیریتی صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی هایمارت امکان دریافت گزارش به صورت روزانه،هفتگی و ماهیانه از میزان فروش و سود را به شما می دهد. این کار باعث میشود که مشتریان خود را بهتر شناسایی کنید، الگو مصرف آنها را بشناسید و طبق نیاز آن ها کالا های خود را به روزرسانی کنید و در نهایت رضایت مشتریان خود را افزایش دهید.

افزایش دقت و نظم در امور کاری

استفاده از صفحه لمسی دو طرفه (مانیتور مشتریان و فروشنده)، رابط کاربری ساده و اطلاعات محصولات در حافظه ی دستگاه خطر خطای انسانی را به پایین حد ممکن میرساند و باعث افزایش دقت در انجام امور میشود. برای افزایش دقت و نظم در فروشگاه خود تنها به یک صندوق پوز فروشگاهی و انگشت خود نیاز دارید!!!

امکان شناسایی اقلام خاص

وجود امکانات انبارداری در صندوق فروشگاهی هایمارت به شما اجازه می دهد که در صورت کم شدن موجودی کالایتان از حدی مجاز شما اخطار دریافت میکنید و می توانید نسبت به تهیه ی آن اقدام کنید. همچنین با استفاده از بارکد خوان میتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

چرا صندوق فروشگاهی لازمه ی هرکاری است ؟

با توجه به مطالب گفته شده در بالا پاسخ به سوال چرا صندوق فروشگاهی لازمه ی هر فروشگاهی است بسیار ساده می باشد. به این دلیل که برای پیشرفت و توسعه ی کسب و کار خود به این صندوق ها نیاز دارید تا کسب و کار خود را به بهترین و راحت ترین نحو اداره کنید و از امکانات بی نظیر این دستگاه ها لذت ببرید.

دیدگاه خود را بنویسید